درباره ما

بازرگانی غفاریان جم در سال ۱۳۹۲ با متمرکز شدن بر روی واردات خودروهای لوکس به کشور عزیزمان ایران آغاز و فعالیت این مجموعه شکل گرفت ، این بازرگانی با تمرکز بر روی بازار کشورهای حوزه خلیج فارس مبادرت به واردات خودرو و قعطعات و لوازم یدکی متعلقه نمود. خودروهای خانواده هیوندا و کیا پر فروش ترین خودرو های این حوزه بودند.تجارت در این حوزه تا سال ۱۳۹۴ ادامه داشت.

 

پس از پختگی در امر واردات از کشورهای حوزه خلیج فارس و آشنایی با سیکل تجاری و گمرکی کلیه کالاهای در این حوزه و همچنین با تغییر قوانین واردات خودرو از طرف دولت ، سیاست گذاری کلان خود را به سمت بازار اروپا و چین پایه گذاری سوق داد.از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ با تحقیق و توسعه و شناخت این بازار بزرگ و پر رونق توانستیم در بسیاری از حوزه های این کشور بزرگ و تجاری به ارتباطات قوی دست پیدا کردیم ، بعضی از این حوزه ها شامل تاسیسات سرمایش صنایع غذایی ، یخچال های سردکننده ، سردخانه های صنعتی ، دستگاهای بستنی ساز قیفی صنعتی ، تجهیزات مربوط سرمایش و ساخت صنایع غذایی هتل ها میباشد. در ادامه فعالیت خود و گسترش تجارت در این کشور به همراه شرکای تجاری خود ایجاد به راه اندازی دفتری تجاری در شهر شانگهای نمودیم.این دفتر جهت تسهیل کلیه امور تجاری و انجام آن راه اندازی شده است و آماده خدمات رسانی و انجام اقدامات تجاری برای شما مشتریان عزیز میباشد.

"] Canton Tower

از اواسط سال ۱۳۹۶ یکی از بزنگاهای سیاسی و اقتصادی منطقه خاورمیانه رقم خورد ، کشور قطر به علت منازعات سیاسی با کشورهای عرب همسایه خود دچار مشکل شد ، که این موضوع باعث به وجود آمدن نیازهای تجاری و اقتصادی برای کشور قطر شد ، این مجموعه در این راستا توانست با ارتباطات قوی که در حوزه کشورهای خلیج فارس داشت قدم های مهمی بردار ، ابتدا با دعوت از یکی مدیران شرکت های قطری در هتل میثاق مشهد و برگزاری سمیناری با موضوع فرصت های اقتصادی کشور قطر با شرکت کردن تجار از سراسر کشور این سمینار برگزار گردید.

"] در مشهد تابستان ۱۳۹۶ ، با همکاری بازرگانی غفاریان جم

همایش قطر در مشهد تابستان ۱۳۹۶ ، با همکاری بازرگانی غفاریان جم[/

همایش قطر در مشهد تابستان ۱۳۹۶ ، با همکاری بازرگانی غفاریان جم[/caption]

بعد از این سمینار و همچنین افزایش و ثبات ادامه دار کردن ارتباطات و ایجاد دفتر در کشور عمان برای توسعه تجارت با این کشور قدم برداشتیم ، یکی از موفقیت های قابل توجه این بازرگانی حضور داشتن در اجلاس توسعه همکاری های ایران و عمان که در پاییز ۱۳۹۷ در شهر مشهد میباشد.

 

میز همکاری مشترک ایران و عمان پاییز ۱۳۹۷[/caption]

 

هم اکنون این مجموعه دارای یک دفتر در کشور سلطنت عمان میباشد و توانسته پایگاه در راستای  توسعه خدمات صادارت و ورادات ، بازرگانی داشته باشد. همچنین این شرکت دارای دفتر دیگری در کشور چین ، شهر شانگهای بوده و جهت کلیه امور تجاری با چین برای شما بازرگانان عزیز آماده همکاری میباشد.