تجارت با عمان

اگر شما تولید کننده یک یا چند محصول هستید ، یا اینکه اگر شما خدمات خاصی برای ارائه دارید و یا اگر به فکر گسترش کسب و کار خود در خارج از مرزهای کشورمان هستید  ، میتواند برای جامعه عمل پوشاندن به اهداف خود در کشور سلطنت عمان به عنوان یکی از دروازه های اقتصادی و تجاری عمان حساب ویژه ای باز کنید.

 

کشور سلطنت عمان از سال ۲۰۱۸ میلادی در ۷۶ امین کشور از لحاظ تولید ناخالص داخلی به ارزش ۵۹ هزار میلیارد دلار قرار دارد و جز ثروتمندترین کشورهای امیر نشین و شیخ نشین حوزه خلیج فارس میباشد این کشور دارای متاطق آزاد تجاری مختلف از جمله «صحار» ، «دقم» و «صلاله» میباشد که روابط اقتصادی و تجاری با سرعت بیشتری در از بقیه کشورهای همسایه و ایران در حال رشد است.

 

طبق مطالعات مرکز آمار و اطلاعات عمان (SIC)  در سال ۲۰۱۸ میلادی این کشور با رشد ۱۴ پله ای بالاترین میزان رشد شاخص رقابت بین کلیه کشورها دست یافته است که این موضوع نشان دهنده رونق کسب و کار و فعالیت های اقتصادی در این کشور میباشد.(گزارش رقابت ، سالانه توسط مجمع جهانی اقتصاد منتشر میشود و بیش از ۱۴۰ کشور در زمینه رقابت پذیری مطلق با معیار های بین اللملی را بررسی میکند)

 

 

این بازرگانی علاوه بر فعالیت درون مرزی و داخل کشور دارای دو دفتر منطقه در خارج از مرزهای ایران میباشد ، یکی از دفاتر این شرکت در کشور سلطنت عمان در بهترین و استراتژیک ترین منطقه کشورهای خلیج فارس از لحاظ اقتصادی و همچنین سیاسی میباشد. دفتر دیگر این شرکت در منطقه شرق آسیا در کشور چین شهر تجاری شانگهای به جهت تمرکز بازار کشورهای این منطقه میباشد.  

 

عمده فعالیت این بازرگانی در کشور عمان اخذ نمایندگی و فروش کالای شما در عمان و کشورهای همسایه آن میباشد که این امر سبب رونق کسب کار و همچنین رونق صادارت کشور میشود.در ادامه عمده فعالیت این بازرگانی تمرکز بر روی صادرات مجدد و همچنین شناسایی بازار کلیه کشورهای دنیا دارد ، اگر شما تولید کننده کالا و خواهان فروش کالای خود به خارج از مرزهای ایران هستید میتوانید با همکاری با این بازرگانی به بازار سازی خود در کشورهای مورد اشاره اقدام کنید. 

 

عمده فعالیت های این شرکت در کشور سلطنت عمان:

  • ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان
  • مشاوره و سرمایه گذازی در کشور عمان
  • خدمات توریستی و گردشگری 
  • مشاوره بازرگانی و صادارت مجدد 
  • انجام کلیه پروسه صادرات کالای شما به عمان و کشورهای همسایه آن 
  • اخذ نمایندگی کالای تولیدی شما در عمان

کارشناسان تیم ما میتوانند خدمات در کشور سلطنت عمان را از صفر تاصد برای شما و خانواده تان فراهم سازد ، با ما در تماس باشید.

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   گالری
  •   تاریخ انتشار :  ۱۳۹۸/۰۴/۰۲

پاسخی بگذارید