درباره ما

درباره ما:

بازرگانی غفاریان جم در سال ۱۳۹۲ با متمرکز شدن بر روی واردات خودروهای لوکس به کشور عزیزمان ایران آغاز و فعالیت این مجموعه شکل گرفت ، پس از پختگی در امر واردات از کشورهای حوزه خلیج فارس و آشنایی با سیکل تجاری و گمرکی کلیه کالاهای در این حوزه سیاست گذاری کلان خود را به سمت بازار اروپا و چین پایه گذاری سوق داد.

از سال ۱۳۹۴ تا ۱۳۹۷ با تحقیق و توسعه و شناخت این بازار بزرگ و پر رونق توانستیم در بسیاری از حوزه های این کشور بزرگ و تجاری به ارتباطات قوی دست پیدا کردیم ، بعضی از این حوزه ها شامل تاسیسات سرمایش صنایع غذایی ، یخچال های سردکننده ، سردخانه های صنعتی ، دستگاهای بستنی ساز قیفی صنعتی ، تجهیزات مربوط سرمایش و ساخت صنایع غذایی هتل ها میباشد که تا کنون هم فعالیت های این مجموعه ادامه دارد.

از اواسط سال ۱۳۹۶ یکی از بزنگاهای سیاسی و اقتصادی منطقه خاورمیانه رقم خورد ، کشور قطر به علت منازعات سیاسی با کشورهای عرب همسایه خود دچار مشکل شد ، که این موضوع باعث به وجود آمدن نیازهای تجاری و اقتصادی برای کشور قطر شد ، این مجموعه در این راستا توانست با ارتباطات قوی که در حوزه کشورهای خلیج فارس داشت قدم های مهمی بردار ، ابتدا با دعوت از یکی مدیران شرکت های قطری در هتل میثاق مشهد و برگزاری سمیناری با موضوع فرصت های اقتصادی کشور قطر با شرکت کردن تجار از سراسر کشور این سمینار برگزار گردید.

بعد از این سمینار و همچنین افزایش و ثبات ادامه دار کردن ارتباطات و ایجاد دفتر در کشور عمان برای توسعه تجارت با این کشور قدم برداشتیم ، یکی از موفقیت های قابل توجه این بازرگانی حضور داشتن در اجلاس توسعه همکاری های ایران و عمان که در پاییز ۱۳۹۷ در شهر مشهد میباشد.

هم اکنون این مجموعه دارای یک دفتر در کشور سلطنت عمان میباشد و توانسته پایگاه در راستای  توسعه خدمات صادارت و ورادات ، بازرگانی داشته باشد.