درب آسان بازشو Easy Open

بشر همواره به دنبال راحتر کردن اجزا و اشکال زندگی میباشد ، که این آسانی با ابداع ابزار آلات همراه است ، یکی از مدل ابزارآلات یا اشکال زندگی که برای راحتر استفاده کردن از مواد غذایی به کار میرود استفاده از درب آسان بازشو یا همان ایزی اپن Easy Open بر روی قوطی های کنسرو مواد غذایی میباشد.


کنسرو کردن مواد غذایی از جمله روش‌های خوب نگهداری است که در صورت رعایت اصول بهداشتی ، ماندگاری خوبی برای بسیاری از اقلام غذایی ایجاد می‌کند.کنسرو به بسته بندی مواد غذایی گفته می شود که از ورود و خروج گازها تا زمانی که درب قوطی بسته است جلوگیر کند ، فرآنید دربندی طی سال های اخبر با استفاده از درب های آسان بازشو Easy Open (ایزی اپن) صورت میگیرد.


 

برای نگهداری این مواد غذایی از ظروف خاصی استفاده میباشد که به اسم «قوطی» معروف شده اند و دارای دسته بندی های مختلف و انواع و اقسام میباشد.

قوطی ها به عنوان بخشی از بسته بندی فلزی در اشکال مختلف خود با زندگی روزمره مردم در ارتباط بوده و تمام افراد جامعه در اکثر مصارف روزانه خود با یک یا چند شکل مختلف آن روبرو می باشند. در انتها برای اینکه فرآیند بسته بندی تکمیل و به بازار عرضه شود نیاز به درب داریم ، بهترین گزینه پیشنهادی با توجه به راحت بودن کاربرد آن استفاده از درب های «آسان بازشو» یا «Easy Open» میباشد.

 

با توجه به عمومی و فراگیر بودن این محصول تقریبا در تمام دنیا دارای استاندارد و مشخصات فنی واحد و یکسان میباشد . البته با توجه به سلیقه مصرف کنندگان در هر کشور استاندارهای خاص آن کشور در جزئیات به صورت اندک وجود دارد. 

جنس ورق های مورد مصرف برای درهای آسان باز شو تین پلیت tin plate و یا آلومینیوم است که هر کدام با توجه به نوع ماده غذایی داخل آن استفاده میشود.

به عنوان مثال برای انواع رب گوجه فرنگی و مواد غذایی از  درب های تین پلیت tin plate و برای نوشیدنی های از درب آلومینیوم استفاده میشود. به رغم تولید این محصول در ایران به جهت مصرف زیاد آن همواره تامین آن دارای سختی های خاص خود میباشد.

این بازرگانی با واردات مستقیم و بدون واسطه این کالا از چین با بهترین کیفیت آن ارائه کننده این محصول به کلیه کارخانجات صنایع غذایی و نوشیدنی میباشد.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

3 دیدگاه برای “درب آسان بازشو Easy Open”

  1. فلاح گفت:

    سلام جناب مهندس حداقل سفارش چند هزار تا درب قوطی هست؟

  2. […] ، این خدمات در بخش های مختلف تجارت خارجی کشور اعم از بخش صنعت و بخش تولید برای خرید کالا یا مواد اولیه از چین و در […]

پاسخی بگذارید