درب آسان بازشو Easy Open

درب آسان بازشو (ایزی اپن)

 

 

درب آسان بازشو یا همان ایزی اپن یکی از مزیت ها و امتیازات یک قوطی کنسرو یا هر محصول دیگر که برای استفاده از محتویات داخل آن نیاز به  آن دارد به شمار می آید

البته مقدار کمی قیمت محصول تولیدی افزایش یافته ولی خیلی راحت با توجه به استفاده آسان آن برای مشتری  مزیت رقابتی پیدا کرده و باعث افزایش میزان فروش میشود.

 

 

 

الگو کلیه مصرف کنندگان در یک فروشگاه مواد غذایی (سوپر مارکت) ابتدا خرید محصولاتی که راحتر میتوان از آنها استفاده کرد ، حال استفاده از کنسروها و مئاد غذایی که دارای درب آسان بازشو است یک مزیت به شمار آمده و سریعتر جز سبد خرید یک مشتری قرار میگیرد.


 

 درب آسان بازشو به عنوان یکی محصولاتی که با سبد غذایی خانواده به صورت مستقیم در تماس است و همواره بهداشت آن برای استفاده کنندگان مد نظر است 

این درب ها باید استاندارد های خاص خود در صنایع غذایی را دارا باشند تا به سلامت خانواده آسیبی وارد نکنند.

 

 

 

 

با توجه به عمومی و فراگیر بودن این محصول تقریبا در تمام دنیا دارای استاندارد و مشخصات فنی واحد و یکسان میباشد . البته با توجه به سلیقه مصرف کنندگان در هر کشور استاندارهای خاص آن کشور در جزئیات به صورت اندک وجود دارد. 

جنس ورق های مورد مصرف برای درهای آسان باز شو تین پلیت tin plate و یا آلومینیوم است که هر کدام با توجه به نوع ماده غذایی داخل آن استفاده میشود.

به عنوان مثال برای انواع رب گوجه فرنگی و مواد غذایی از  درب های تین پلیت tin plate و برای نوشیدنی های از درب آلومینیوم استفاده میشود. به رغم تولید این محصول در ایران به جهت مصرف زیاد آن همواره تامین آن دارای سختی های خاص خود میباشد.

این بازرگانی با واردات مستقیم و بدون واسطه این کالا با بهترین کیفیت و قیمت آن ارائه کننده این محصول به کلیه کارخانجات صنایع غذایی و نوشیدنی میباشد.

 

جهت استعلام قیمت میتوانید با ارسال درخواست خرید خود به واحد فروش ضمن اطلاع از آن ، نسبت به ثبت سفارش و همچنین ارسال رایگان نمونه درب اقدام فرمایید.

 

 

 

 

اخبار مرتبط

2 دیدگاه برای “درب آسان بازشو Easy Open”

  1. فلاح گفت:

    سلام جناب مهندس حداقل سفارش چند هزار تا درب قوطی هست؟

پاسخی بگذارید