دفتر شهر ایوو Yiwu

دفتر شهر ایوو Yiwu

 

این کشور به رغم گستردگی و پهناور بودن آن دارای شهرها و استان های مهم تجاری میباشد و میتوان آنها را به پایتخت غیر رسمی تجاری شناخت.

 

 

دو استان مهم این کشور که تمرکز بازار تجاری و واردات کالا از آنها صورت میگیرد و اغلب شرکت های تجاری و کارخانجات تولیدی در آنها واقع شده است ، به ترتیب استان های «شانگهای» و «گوانگدونگ» میباشد.

 

 

این دو استان چه از لحاظ جاذبه های گردشگری و چه از لحاظ تامین کالای تجاری در رتبه اول هستند. استان شانگهای با مرکزیت شهر شانگهای و داشتن بنادر مهم تجاری صادرات کالا در اطراف آن از جمله بنادر «ایوو» و «نینگبو» میباشد.

 

شهر شانگهای به لحاظ داشتن امتیاز تجاری بودن آن از امتیازات ویژه ای برای شرکت های تجاری-صاداراتی چین برخوردار است و بستر مناسبی را برای فروش کالا صادراتی به کل کشورهای جهان فراهم آورده است.

 

 

این مزیت تجاری بدین صورت است که شهر ایوو با قرار داشتن در فاصله ۳۰۰ کیلومتری از شهر شانگهای بزرگترین بازار عمده فروشی دنیا است که به بازار کیفیت و ازرانی معروف است. این شهر از مهم ترین شهرهای تجاری کشور چین است به طوری ۲۴۰۰۰نفر تاجر و بازرگان در آن سکونت دارند و روزانه ۲۱۰۰۰۰ نفر به این شهر وارد میشوند.

بازارهای شهر ایوو:

بازار صنعت و دکوراسیون

بازارلوازم خانه و باغچه

بازارچتر

بازار گل مصنوعی

بازار لوازم التحریر

بازار لوازم ورزش

بازارساعت رو میزی و مچ

بازار عینک

بازارلوازم آشپزخانه و حمام

بازاراسباب بازی

بازار شمع

بازار لوازم آرایشی و بهداشتی

بازار بدلیجات و لوازم تزئین

بازار مواد پلاستیکی

بازار تلفن

بازار لوازم الکترونیکی

بازار منسوجات

بازار کیف دستی

بازار کفش

بازار جوراب

 

این بازرگانی با داشتن نمایندگی قوی به همراه دفتر کارگو و انبار در  شهر ایوو بستر تجاری مناسبی را برای بازرگانان ایرانی برای شروع تجارت با چین فراهم نموده و آماده همکاری با تاجران و بازرگانان ایرانی میباشد

 

 

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید