مشاوره واردات و صادارت

 مشاوره تخصصی :

 

اگر شما تولید کننده یک یا چند محصول هستید و قصد  این را دارید محصول خود را به کشورهای دیگر صادر کنید و کسب کار خود را از یک کسب کار محلی به یک کسب کار جهانی رشد دهید  ما در کنار شما هستیم.

admin

تیم صادرات :

 

تیم صادراتی این بازرگانی میتواند با خدمات مشاوره ای خود در حوزه کشورهای خلیج فارس که تخصص اصلی ما در این حوزه است میتواند بهترین خدمات را به شما ارائه دهد ضمن اینکه این بازرگانی با داشتن دفتری در حوزه خلیج فارس با مرکزیت کشور سلطنت عمان بهترین مسیر و امکانات موجود برای ورود کالا شما به این حوزه فراهم میکند.

 

این خدمات شامل مشاوره های لازم در خصوص انواع استاندارهای کشور مقصد و استاندارهای مربوط به استفاده کنندگان محصولات شما ، انواع بسته بندی و نحوه فروش کالا شما و یا هر کالایی که دارای بیشترین اقبال عمومی میباشد. این خدمات برای بهتر معرفی شدن کالای تولیدی شما انجام خواهد شد ، تا بتواند قدمی در جهت معرفی کالای ایرانی در خارج از مرزهای کشورمان باشد.

 

تیم واردات:

 

در کنار خدمات صادارتی ، تیم واردات این بازرگانی هم برای تامین انواع واردات کالاهای مورد نیاز بخش صنعت ، ساختمان، خدمات و مواد غذایی در کنار شما مشتریان محترم میباشد.

 

 

دامنه گسترده واردات کالا از کشورهای محتلف به علت عدم تولید در کشور همواره از رونق خاصی برخوردار بوده است ، ضمن اینکه با توجه با اعمال تحریم های ظالمانه و خصمانه از طرف دولت آمریکا نیاز به یافت راه هایی برای دور زدن این تحریم ها احساس میشود تا بتوان نیازهای اساسی بخش مهم صنعت و ساختمان و بقیه بخش ها را تامین کرد.

 

 

 

در سال های اخیر عمده شریک تجاری ایران برای تامین مواد اولیه بخش صنعت ، کشور چین بوده و در تمامی بزنگاه های سیاسی رهبران این کشور به جهت روابط اقتصادی گسترده ا ایران ، حمایت های خوبی  برای تعامل با کشورمان داشته اند از این رو این کشور یکی از بهترین شرکای تجاری ایران به حساب می آید.این بازرگانی آماده هر گونه مشاوره تخصصی واردات برای تسهیل امر تجارت با کشور چین در کنار شما مشتریان عزیز است.

 

اخبار مرتبط

پاسخی بگذارید